64  שנות מוניטין בתחום מכונות הנגרות

עובדה זו מציבה את חברת גרינברג דוד בראש הענף בכל הקשור לאמינות, מקצועיות, שירות ומגוון מוצרים למגוון רחב של נגריות בכל רחבי הארץ!

 

חברת גרינברג דוד מתמחה בייצור ושיווק מכונות לעיבוד עץ. ההתמחות שלנו היא התאמה אישית לכל נגריה לפי גודל הנגרייה, הביצועים הנדרשים והתקציב העומד לרשות הנגר. אנחנו מייבאים מגוון מאוד גדול של מכונות נגרות מכל רחבי העולם, כאשר ההתמחות שלנו היא ייבוא מגוון עשיר של מכונות מעולות במחירים התחרותיים ביותר בארץ.
אנחנו  מספקים שירות, הובלה והתקנה עד לנגריה כולל אחריות מלאה עד 3 שנים.

בזכות הידע והמוניטין שלו, אנחנו מקבלים מכונות יד שנייה לטרייד אין באיכות מעולה ונמכרות לאחר שיפוץ וחידוש כולל אחריות.

64 שנות ניסיון מאפשרות לנו לבנות עבור כל אחד, מכונות נגרות לפי דרישות ייחודיות כגון : מנסרות, מכונות למחזור עץ, פנאומטיקה והוספת בקרים וצגים דיגיטלים המשביחים את המכונה.

אנו מייצגים חברות מובילות בינלאומיות כגון :

 

ליסינג ומימון: החברה מספקת מכונות נגרות (חדשות) בתנאי מימון של 36-24 תשלומים, ובתנאי ריבית אטרקטיביים מאוד!
קניה ומכירה של מכונות נגרות יד שנייה ע”פ דרישת הלקוח, אפשרית בזכות קשרי עבודה הדוקים שיש לנו עם גדולי החברות הסוחרות במכונות נגרות יד שנייה בעולם.

מחלקת השירות שלנו נותנת מענה מהיר ויעיל לבעיות שירות בכל הארץ.

אנחנו מציעים לנגריות, יצרני רהיטים, ומפעלי עץ מגוון רחב של שירותים עסקיים כגון ייעוץ, תכנון והקמת קווי ייצור ושדרוג קווי ייצור קיימים. הדרכה על המכונות, וייעוץ לגבי אחזקה שוטפת כי שירות אצלנו הוא מעל לכל!

פיתוח קונספט נגריה חכמה!

ב5 שנים האחרונות פתחנו קונספט ייחודי וחדשני לנגריות שרוצות לחסוך עשרות אלפי שקלים בשנה בהוצאות שכר.

אנחנו נוכל לתכנן עבורכם קו ייצור המורכב ממכונות חכמות שיכולות לחסוך לכם עשרות ומאות אלפי שקלים על אחזקת כוח אדם כי למעשה למכונות אין הוצאות משכורת חודשיות ואין ימי מחלה או ימי חופשה…

למידע נוסף לחיסכון בעלויות צרו עמנו קשר היום.